wtorek, 30 lipca 2013

Nowy Członek! - Nimfa


Link do wyglądu:
Imię: Nimfa
Charakter: miła, nieśmiała, zabawna, mądra, sprytna
Wiek: 1 miesiąc
Żywioł: Ogień
Moce: związane z żywiołem, telepatia
Stanowiska: za młoda
Rodzina: nie  żyje
Historia: Jej rodzice zginęli, zabici przez ludzi, a potem przybyła tutaj.
Nick na howrse: ola20028

Od Estrelli

 - Jak tu ślicznie! - Powiedziałam. Akurat byłam na srebrnej łące, po jakimś czasie byłam przy granicy. A gdyby tak? - Pomyślałam i miałam przez nią przejść, gdy nagle usłyszałam rżenie jakiegoś konia. A myślałam, że w stadzie jestem sama. Biegłam ile sił miałam, ale nie. Rżenie ucichło. Pewnie mi się zdawało. Poszłam dalej wiatr tańczył koło mnie. Ach, było cudownie! Gdyby był tu jeszcze ktoś. Po prostu byłabym w siódmym niebie. Nagle znalazłam się w lesie. Ojej! Ten las był tak samo śliczny jak reszta!



 - To będzie Las Zieleni - Wyszeptałam. Może jeszcze coś napotkam? To było moje marzenie i się pełniło...

Nowy Członek! - Sara

Wygląd:
Imię:Sara
Charakter:Miła,Samotna,nieśmiała i opiekuńcza
Wiek: 2 lata i 4 miesiące
Żywioł:Wody
Moce:Umiem władać wodą.
Stanowiska: Opiekunka
Rodzina:Nie mam
Historia: Byłam bardzo nieśmiałym konikiem,dlatego rodzice oddali mnie na magiczną łąke,szukałam,aż nagle znalazłam łąkę,":Stado niebieskiej polany"
Nick na howrse: koński.ogonek

Nowy członek! - Estrella

Link do wyglądu: 
Imię: Estrella
Charakter: Miła, Dobra, Opiekuńcza.
Wiek: 3 lata
Żywioł: powietrze.
Moce: Umie znikać, Czytać w myślach, Zrobić wichurę, Latać i wiele więcej.
Stanowiska: Alfa
Rodzina: Woli nie mówić.
Historia: Zawsze żyła w samotności. Założyła stado by każdy miał przyjaciół i rodzinę. A nie tak jak ona. Jej rodzicami były Bety innego stada. Wyrzucili ją a zostawili jej siostrę "idealną".  To było akurat w jej urodziny. Teraz wie jacy byli chciwi.
Nick na howrse: Hachi

niedziela, 28 lipca 2013

Witajcie!

W stadzie Niebieskiej Polany. Cały czas trwają zmiany, ale można się zapisywać. No i najważniejsze. W stadzie jest magia. Chyba wielu to zdanie ucieszyło. Bardzo chcę, by stado było jednym z lepszych i też żebyście też sami pograli :D Powodzenia. i Pa!