W stadzie Niebieskiej Polany. Cały czas trwają zmiany, ale można się zapisywać. No i najważniejsze. W stadzie jest magia. Chyba wielu to zdanie ucieszyło. Bardzo chcę, by stado było jednym z lepszych i też żebyście też sami pograli :D Powodzenia. i Pa!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz