czwartek, 12 września 2013

Od Rise

Powiedziałam tak:
- Czy ja tobie się podobam?
- nie,no dobra,tak.
- Po co to skrywać,skoro jestem otwarta i szukam kogoś-powiedziałam cicho i spokojnie,po czym pognałam w dal,a konkretnie na plażę.
"Chyba podobam się Fibisowi
Pomyślałam.
Nagle Potknęłam się i wpadłam do wody.
- Pomocy!
Wtedy Marak przybiegł i mi pomógł.
- Dziękuję Marak.
- Proszę.
Zaczerpnęłam powietrza i wskoczyłam do wody.
"Tutaj jest jaskinia"

Wpływałam do jaskini i wynurzyłam się z wody.
- Muszę o tym powiedzieć Estrelli.
Fibis? Estrella?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz