czwartek, 12 września 2013

Odnowienie

Przepraszam, byłam w Chorwacji teraz szkoła.. Więc Uroczyście Odnawiam Stado :3 Proszę o wysyłanie opowiadań

Pozdrowienia Hachi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz