Stado Niebieskiej Polany

Strony

  • Strona główna
  • Niebieskie Podkowy
  • Niebieski Rynek
  • Dołącz
  • Konie
  • Stanowiska
  • Informacje :3
  • Tereny Stada
  • Ekwipunek

piątek, 2 sierpnia 2013

Konkurs!!!

Konkurs polega, na zrobieniu nagłówku Stadu. Prace przyjmuję do 15 sierpnia. Prace proszę wysyłać mi na priv (Hachi). Nagłówek zostanie umieszczony!

1 Miejsce - 1 000 NP, 1 rzecz z NR (Niebieskiego Rynku)
2 Miejsce - 1 000 NP
3 Miejsce - 500 NP
Autor: Hachi o 10:17
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2013 (49)
    • ►  września (7)
    • ▼  sierpnia (37)
      • Koniec Konkursu + Od Fibisa
      • Konkurs - Wznawiam
      • Od Rise
      • Od Estrelli.
      • Od Sorio.
      • Od Rise
      • Od Black Flower
      • Od Fibis'a
      • Od Nimfy
      • Od Estrelli
      • Od Szmaragda
      • Nowy Członek! - Sorio
      • Nowy Członek! - Fibis
      • Konkurs!!!
      • Od Sary
      • Od Estrelli
      • Od Szmaragda
      • Od Estrelli
      • Estrella kupiła!
      • Od Estrelli
      • Od Rise
      • Estrella zakupiła!
      • Od Estrelli
      • Od Szmaragda
      • Od Black Flower
      • Od Estrelli
      • Od Rise
      • Nowy Członek! - Szmaragd
      • Nowy członek! - Rise
      • Od Nimfy
      • Od Maraka
      • Estrella urodziła!
      • od Estrelli
      • Od Sary
      • Nowy członek! - Marak
      • Od Black Flower
      • Nowy członek! - Black Flower
    • ►  lipca (5)
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.