CD Od Estrelli
-To cudownie.-powiedziałem- A gdzie to jest?
-Zobaczysz- powiedziała i uśmiechnęła się- Muszę powiedzieć koniom.
Poszedłem za nią. Widać, nie zauważyła tego. Zobaczyła mnie dopiero na miejscu.
-Szedłeś za mną?
-Yhym.
-Po co?
-Bo jestem ciekawski- zaśmiałem się
-Mówiłam, że później ci pokażę.
-Ale mi się nie chce czekać. Możesz potem mnie nei znaleźć...
<Estrella?>
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz