wtorek, 6 sierpnia 2013

Od Szmaragda

CD Od Estrelli

 -To cudownie.-powiedziałem- A gdzie to jest?
-Zobaczysz- powiedziała i uśmiechnęła się- Muszę powiedzieć koniom.
 Poszedłem za nią. Widać, nie zauważyła tego. Zobaczyła mnie dopiero na miejscu.
 -Szedłeś za mną?
 -Yhym.
 -Po co?
-Bo jestem ciekawski- zaśmiałem się
 -Mówiłam, że później ci pokażę.
-Ale mi się nie chce czekać. Możesz potem mnie nei znaleźć...

<Estrella?>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz