niedziela, 11 sierpnia 2013

Od Sorio.

 - Cześć. - Rzuciłem nie pewnie gdy Rise odeszła.
 - Kim jesteś? - Zapytała klacz miłym i szybkim głosem.
 - Jestem... Sorio. - Zawahałem się. - A ty? - Dodałem.
 - Jestem Estrella. - Odpowiedziała z zachwytem. Ja strasznie się jej przyglądałem. Ale teraz szukam przyjaciółki z dzieciństwa.
 - Co tu robisz? - Spytałem. Przechodziliśmy przez jaskinię.
 - Mieszkam. - Odparła, a w głosie miała odrobinę zachwytu.
 - Muszę już iść...
 - Cześć! - I odeszłem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz