piątek, 2 sierpnia 2013

Od Estrelli

Uciekałam. Nagle mnie zobaczył zobaczyłam nagle, że mam medalion czasu. Zrobiłam dwa obroty i cofnęłam się w czasie. Teraz znowu byłam przy Rise.
 - Mamo pójdziemy na Zabawkową Łąkę? - Spytała wesoło Erza. A ja ją tylko mocno przytuliłam, ze szczęścia. Ale się też już bałam. Poszłyśmy do jaskini, a z jaskini do Jezior. Pobawiłam się z Erzą. Tak, to by było cudowne. By ON znikł. Wróciłyśmy do Jaskini, a z jaskini do Rise. Dziwne prawda? :D Przeszłam się z Erzą dalej. Gdy nagle zobaczyłyśmy kolejną Jaskinię, ale ta jaskinia była ogromna! Pomieściło by się ze sto koni! Tak oto z Erzą, znalazłyśmy miejsce do schronienia ale i też do zamieszkania czy coś takiego...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz