CD Estrelli.
- Jest chora?
- Z kont wiesz?
- Nie raz miałam podobne wypadki,i wiem kto jest chory,a kto nie.
- Dobra,ale pomóż mi proszę.
- Okey.
Po kilku minutach byłam przy Erze i zbadałam ją.
- Końska grypa,stan naprawdę niebezpieczny,ale spokojnie,przynieś mi wody.
Estrella przyniosła wodę a ja zrobiłam lekarstwo.
- Wypij malutka.
- Po kilku dniach powinna być zdrowa.
Nagle usłyszałam głos Sary.
- Epidemia....gryp......y.........
- Sara!
Sara zemdlała a ja musiałam dać jej lekarstwo,ale usłyszałam ostatnie tchnienie i dałam Sarze lekarstwo.
- Co?? nie to nie prawda!
- Spokojnie,Sara żyje.
- Uch.
- Ale inne konie mogły już umrzeć, słyszałam o epidemii grypy.
- Co?
- Spokojnie!
- Wszystko będzie okey jeżeli dam koniom lekarstwa.
Kto dokończy?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz