Byłam przy granicy, byłam też ciekawa co było za granicą. Hhmm...... zobaczę co jest za granicą. - pomyślałam.
Gdy przeszłam na drugą stronę, zobaczyłam białego jednorożca,ale szybko wróciłam na swoje pole.
- Kim jesteś?
- Sara.
- Podobasz mi się .
Po tym wszystkim uciekłam z stada niebieskiej polany,nagle uświadomiłam sobie że to był mój brat.
Estrella?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz