-Miło mi,oj zapomniałam się przedstawić,jestem Rise.
-Znasz jakieś inne konie w tym stadzie?
-Tak,Ja,Sara,Sorio,Estrella,Szmaragd,Nimfa,Black Flower oraz Marak.
-Dzięki.
-Nie ma za co:)
Fibis odszedł,a ja zaczełam szukać różnych ziół,bo Sara zaczynała się czuć chora.
Estrella?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz