Stado Niebieskiej Polany

Strony

  • Strona główna
  • Niebieskie Podkowy
  • Niebieski Rynek
  • Dołącz
  • Konie
  • Stanowiska
  • Informacje :3
  • Tereny Stada
  • Ekwipunek

niedziela, 11 sierpnia 2013

Od Rise

-Miło mi,oj zapomniałam się przedstawić,jestem Rise.
-Znasz jakieś inne konie w tym stadzie?
-Tak,Ja,Sara,Sorio,Estrella,Szmaragd,Nimfa,Black Flower oraz Marak.
-Dzięki.
-Nie ma za co:)
Fibis odszedł,a ja zaczełam szukać różnych ziół,bo Sara zaczynała się czuć chora.

Estrella?
Autor: Hachi o 23:29
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2013 (49)
    • ►  września (7)
    • ▼  sierpnia (37)
      • Koniec Konkursu + Od Fibisa
      • Konkurs - Wznawiam
      • Od Rise
      • Od Estrelli.
      • Od Sorio.
      • Od Rise
      • Od Black Flower
      • Od Fibis'a
      • Od Nimfy
      • Od Estrelli
      • Od Szmaragda
      • Nowy Członek! - Sorio
      • Nowy Członek! - Fibis
      • Konkurs!!!
      • Od Sary
      • Od Estrelli
      • Od Szmaragda
      • Od Estrelli
      • Estrella kupiła!
      • Od Estrelli
      • Od Rise
      • Estrella zakupiła!
      • Od Estrelli
      • Od Szmaragda
      • Od Black Flower
      • Od Estrelli
      • Od Rise
      • Nowy Członek! - Szmaragd
      • Nowy członek! - Rise
      • Od Nimfy
      • Od Maraka
      • Estrella urodziła!
      • od Estrelli
      • Od Sary
      • Nowy członek! - Marak
      • Od Black Flower
      • Nowy członek! - Black Flower
    • ►  lipca (5)
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.