sobota, 3 sierpnia 2013

Nowy Członek! - Fibis

Wygląd:
Imię: Fibis
Charakter: przyjacielski, niecierpliwy, żywiołowy, inteligentny, silny, odważny, żarłok, ciekawski, nieokrzesany, szczery do bólu, ambitny, bałaganiarz, pracowity, energiczny, roztrzepany, wierny, oddany i gorliwy. Jego marzeniem jest założyć rodzinę i odnaleźć miłość jego życia.
Wiek: 3 lata
Żywioł: Ziemia
Moce: Rozmowa z roślinami, wywołanie trzęsienia ziemi, znajomość ziół, włada pogodą, włada ziemią
Stanowiska: Obrońca 
Rodzina: mama Bistra, tata Sedan, zmarły brat Azarro. 
Historia: Żyłem sobie szczęśliwie w centrum agroturystycznym, razem z mamą, tatą i bratem. Bardzo kochałem rodzinę ludzi tam zamieszkujących, a zwłaszcza młodego chłopaka, którego byłem prywatnym koniem. Którejś nocy, mój brat, który był raczej zbuntowanym koniem, nauczył się otwierać boksy i namówił mnie na nocną przechadzkę po pastwisku. Niechętnie się zgodziłem, pod warunkiem, że wrócimy równo za godzinę i nikt się o tym nie dowie. Galopowaliśmy sobie po pastwiskach i było cudownie! Troszkę nam się przedłużył ten spacer. Była około 2:40 w nocy. Nagle wypatrzyliśmy za ogrodzeniem mały staw. Azarro namówił mnie, żebyśmy tylko na chwilkę tam poszli, żeby się napić. Przeskoczyliśmy ogrodzenie i napiliśmy się wody z jeziorka i trochę się nawzajem pochlapaliśmy. Już mięliśmy wracać do boksu, lecz gdy mój brat próbował przeskoczyć ogrodzenie, za szybko odbił się od ziemi i wpadł na płot, łamiąc go w pół, co obudziło wszystkie konie i ludzi w gospodarstwie. Pod wpływem emocji i bojąc się konsekwencji, oboje uciekliśmy. Galopowaliśmy przed siebie co sił w kopytach, poprzez lasy, pola i łąki, aż nagle, znikąd napadły nas pumy. Jedna rzuciła się na mnie, dwie pozostałe na Azarra. Zdołałem się uwolnić i pocwałowałem nieco dalej i czekałem chwilę na brata, lecz ten się nie zjawił. Przerażony cwałowałem przed siebie, próbując wrócić do domu, lecz zabłądziłem i zamiast gospodarstwa, znalazłem Stado Niebieskiej Polany. 
Nick na howrse: Qniara

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz