czwartek, 1 sierpnia 2013

Od Maraka

Bawiłem się na Zabawkowej łące razem z innymi źrebakami. Pani Sara pilnowała nas,ale w końcu zasnęła. Chciało mi się pić, dlatego teleportowałem się na Wodne królestwo. Przez moją nie uwagę wpadłem do wody, tonąłem i myślałem że to już koniec. Nagle wskoczyłem i stałem na wodzie.
- Jej ja umiem unosić się na wodzie!!!
Napiłem się i wróciłem na zabawkową łąkę.
- Gdzieś ty był Marak?!?!?
- Ja chcę się powoli załamać a ty sobie wędrujesz??!?!?!?
- No tak,ale wiem jaki mam żywioł!!!
- Jaki?
Spytała się pani Sara
- Woda!!!
- Rozumiem,a jakie masz moce?
- Umiem się unosić na wodzie!!
- Gratulację.
Inne źrebaki cieszył się razem ze mną. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz